“ Nemovitost (z lat. immobilium, to, co se nedá přemístit) je pozemek nebo stavba, spojená se zemí pevným základem. Může se tedy např. jednat o dům, chatu, garáž, zahradu, pole apod. Může se také jednat o byt nebo nebytový prostor. ”

 
 
 

Profil

S převodem nemovitosti se každý během svého života obvykle několikrát setkává. Jde buďto o převod úmyslný, kdy darujeme byt do vlastnictví svých dětí, kupujeme pozemek pro stavbu svého rodnného domu, nebo nebo může jít o převod bez úmyslu převodce, např. při exekuci. Naše kancelář dle Vašeho úmyslu Vám obvykle vypracuje smlouvu do několika dní, je však v našich možnostech smlouvu vypracovat dle Vašeho přání do jednoho pracovního dne. V rámci celé České republiky můžeme smlouvu zasílat elektronicky s podrobným postupem, který budete potřebovat k převodu Vašich nemovitostí bez naší přímé asistence.

 
 
 

Advokátní kancelář

Činnost advokátní kanceláře byla zahájena 1. ledna 1994. Založena byla JUDr. Janem Heroutem, který sám jako advokát působil v této kanceláři až do roku 2005. K rozšíření kanceláře došlo v létě roku 2005, kdy byla v kanceláři zaměstnána jako advokátní koncipientka jeho dcera Mgr. Jana Krausová, která v roce 2011 složila advokátní zkoušky a je nyní advokátkou. Od července 2008 je v naší kanceláři zaměstnán jako advokátní koncipient syn JUDr. Jana Herouta Mgr. Jan Herout.

 
 

O nás

Pověřeným pracovníkem naší advokátní kanceláří pro vypracování smluv a kontakt s našimi klienty je Mgr. Jan Herout, který v roce 2008 dokončil studium na Právnické fakultě Masarykovoy univerzity v Brně a v současně době je specializovaným pracovníkem v oblasti smluvního práva.